Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Iwona K. zatrzymana za oszukiwanie klientów i wyłudzenie 3 mln zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2016 r. o 09:43 Powrót do artykułu
Gdzie sprawdzić???? Daj link
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaufałem jej. Wpłaciłem pien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mili komentatorzy, zaufałem tej pani po namowie znajomych i jej klientów, którzy mają dużo więcej pieniążków ode mnie (jakbym teraz cokolwiek posiadał). Pracowałem bardzo ciężko (codziennie po ponad 20h dziennie), bo akurat miałem taką sposobność (nawał zleceń bo po prostu większe firmy się nie wyrabiały),  przez prawie rok czasu żeby uzbierać pieniądze (wg niej minimum to 25.000,zł). Tyle też przeznaczyłem na ten cel (30.06.2016). Jestem malutkim przedsiębiorcą, który nie miga się od płacenia podatków, wcale nie małych i ZUSu. Wiem że banki dają tylko max 3-4% w skali roku...w sam raz na pokrycie inflacji. Dla mnie oferta Iwony K. była "złotym strzałem". Chciałem "pomnożone", dzięki jej ofercie, pieniądze zainwestować w swoje dzieci, aby miały lepszą przyszłość (dobra szkoła, studia w np. Krakowie...może jakieś mieszkanie dla nich). Zrobiłem to bo w tym "pięknym" kraju nie da się odłożyć pieniędzy pracując uczciwie. A ja nie będę wyjeżdżać za granicę...moje dzieci są zbyt małe na taką rozłąkę. Po prostu nie chcę opuszczać rodziny. Zauważyłem, że część osób komentujących nie rozumie tego i nie wiedzą że istnieją też osoby, które nie tylko chcą powiększyć swój majątek. Mam nadzieję że jest więcej takich osób, które jej zaufały mając na celu dobro nie swoje, ale swojej rodziny. Oczywiście przed podjęciem decyzji sprawdziłem dane firmy i opinie dotyczące Iwony K. ...wszystko się zgadzało...klienci byli zadowoleni. Jak się teraz okazuje straciłem tą szansę i oczywiście pieniądze, które mogłem przeznaczyć na spłatę kredytu. Teraz nie wiem czy będę miał tyle pracy co przez ostatnie prawie 4 kwartały aby to odrobić. Po tym wszystkim mam tylko jedno pytanie: Czy k***a w tym kraju nie może być normalnie? Czy k***a trzeba płacić aż tak wysokie podatki i składki na "gmachy ZUS-owkie"? Czu k***a rząd musi zmieniać się co 5 lat i wydawać NASZE pieniądze aby zmienić to co wprowadziła poprzednia partia rządząca? I tak k***a w kółko? Czy k***a kredyty muszą być tak wysoko oprocentowane? Dla mnie to jest paranoja i dlatego zdecydowałem się na taki krok, bo prowadzę działalność już od 10 lat i z Żoną robimy wszystko co możemy aby spłacać kredyty po to by dzieci miały gdzie mieszkać i czym dojeżdżać do szkoły i przede wszystkim gdzie się uczyć. Według mnie to państwo jest winne temu że ludzie kuszą się na takie oferty, na taką jaką przedstawiła mi Iwona K. Mili Państwo, jeśli sytuacja nie poprawi się w Naszym kraju to na jej miejsce przyjdą inni i...no cóż...historia lubi się powtarzać...takie osoby jak Iwona K. będą miały klientów takich jak ja. Nawiązując do słów pisanych przez pewnego komentującego, dla mnie błędem jest to co chce wprowadzić PIS. Co ja zrobię z Żoną jeśli stracimy możność zarabiania? Kredyty będą spłacać 10-letnie dzieci?...czy 80-letni rodzice? To może bank zarekwiruje nam domy a dzieci pójdą do do domu dziecka a rodzice do domu starców? W d***ie mam takie rozwiązanie. Niestety ten pomysł PIS-u nie jest skierowany tylko do "złych ludzi". Jest pewne rozwiązanie na takie sytuacje, ale niestety jesteśmy w UE (pod pantoflem) i póki w UE Polska tkwi to nigdy nie będzie dobrze. !!!UWAGA UE nie mylić z UN!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firmie ,która projektowała i wykonywała u niej ogrody na malinowszczyznie nie zapłaciła a taka milionerka . nie zapłaciła wielu innym wykonawcom tego pałacu , którt stoi w papierach na teścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłaciła za ogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cikawe jak teraz spojrzy sąsiadom w oczy.Teraz już wszyscy sąsiedzi wiedzą do okoła, że nie wygrała w totka jak to Łukaszek K.ten co jest policjantem w Bełżycach oplatał wszystkim do okoła-tylko ludzie wiedzą, że jego żona Iwonka nie zle kradła. On też czystego sumienia nie ma bo w tym całym procederze przestępczym uczestniczył, pewnie jaja ze strachu mu się dobrze teraz pocą jak całe złodziejstwo wyszło na jaw. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś traci kasę to nie ma nastroju do głupich wpisów. Piszą to pewnie sąsiedzi więc oszczędźcie sobie bo chce czytać użyteczne informacje a nie pierdoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mili komentatorzy, zaufałem tej pani po namowie znajomych i jej klientów, którzy mają dużo więcej pieniążków ode mnie (jakbym teraz cokolwiek posiadał). Pracowałem bardzo ciężko (codziennie po ponad 20h dziennie), bo akurat miałem taką sposobność (nawał zleceń bo po prostu większe firmy się nie wyrabiały),  przez prawie rok czasu żeby uzbierać pieniądze (wg niej minimum to 25.000,zł). Tyle też przeznaczyłem na ten cel (30.06.2016). Jestem malutkim przedsiębiorcą, który nie miga się od płacenia podatków, wcale nie małych i ZUSu. Wiem że banki dają tylko max 3-4% w skali roku...w sam raz na pokrycie inflacji. Dla mnie oferta Iwony K. była "złotym strzałem". Chciałem "pomnożone", dzięki jej ofercie, pieniądze zainwestować w swoje dzieci, aby miały lepszą przyszłość (dobra szkoła, studia w np. Krakowie...może jakieś mieszkanie dla nich). Zrobiłem to bo w tym "pięknym" kraju nie da się odłożyć pieniędzy pracując uczciwie. A ja nie będę wyjeżdżać za granicę...moje dzieci są zbyt małe na taką rozłąkę. Po prostu nie chcę opuszczać rodziny. Zauważyłem, że część osób komentujących nie rozumie tego i nie wiedzą że istnieją też osoby, które nie tylko chcą powiększyć swój majątek. Mam nadzieję że jest więcej takich osób, które jej zaufały mając na celu dobro nie swoje, ale swojej rodziny. Oczywiście przed podjęciem decyzji sprawdziłem dane firmy i opinie dotyczące Iwony K. ...wszystko się zgadzało...klienci byli zadowoleni. Jak się teraz okazuje straciłem tą szansę i oczywiście pieniądze, które mogłem przeznaczyć na spłatę kredytu. Teraz nie wiem czy będę miał tyle pracy co przez ostatnie prawie 4 kwartały aby to odrobić. Po tym wszystkim mam tylko jedno pytanie: Czy k***a w tym kraju nie może być normalnie? Czy k***a trzeba płacić aż tak wysokie podatki i składki na "gmachy ZUS-owkie"? Czu k***a rząd musi zmieniać się co 5 lat i wydawać NASZE pieniądze aby zmienić to co wprowadziła poprzednia partia rządząca? I tak k***a w kółko? Czy k***a kredyty muszą być tak wysoko oprocentowane? Dla mnie to jest paranoja i dlatego zdecydowałem się na taki krok, bo prowadzę działalność już od 10 lat i z Żoną robimy wszystko co możemy aby spłacać kredyty po to by dzieci miały gdzie mieszkać i czym dojeżdżać do szkoły i przede wszystkim gdzie się uczyć. Według mnie to państwo jest winne temu że ludzie kuszą się na takie oferty, na taką jaką przedstawiła mi Iwona K. Mili Państwo, jeśli sytuacja nie poprawi się w Naszym kraju to na jej miejsce przyjdą inni i...no cóż...historia lubi się powtarzać...takie osoby jak Iwona K. będą miały klientów takich jak ja. Nawiązując do słów pisanych przez pewnego komentującego, dla mnie błędem jest to co chce wprowadzić PIS. Co ja zrobię z Żoną jeśli stracimy możność zarabiania? Kredyty będą spłacać 10-letnie dzieci?...czy 80-letni rodzice? To może bank zarekwiruje nam domy a dzieci pójdą do do domu dziecka a rodzice do domu starców? W d***ie mam takie rozwiązanie. Niestety ten pomysł PIS-u nie jest skierowany tylko do "złych ludzi". Jest pewne rozwiązanie na takie sytuacje, ale niestety jesteśmy w UE (pod pantoflem) i póki w UE Polska tkwi to nigdy nie będzie dobrze. !!!UWAGA UE nie mylić z UN!!! To nie państwo jest winne, że ludzie kuszą się na takie oferty. Winne są chciwość i glupota tych, którzy się kuszą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik Henio uważa że dbanie o dobro dzieci = chciwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu prezes NBP, a wcześniej Minister Finansów Marek Belka w wywiadzie dotyczącym afery Amber Gold na pytanie dlaczego ludzie dają się oszukać i czy już nie będzie takich firm jak Amber Gold odpowiedział stanowczo i bez zastanowienia BĘDĄ ! Zdziwiony prowadzący pyta -dlaczego?  - BO LUDZIE SĄ NAIWNI I CHCIWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest cała wykładnia - dodając do tego marną wiedzę i świadomość na temat pieniędzy i finansów POLAKÓW - skubią nas z każdej strony i na każdym kroku.  CAŁĄ WINĄ OBARCZAJĄ POLAKÓW (użytkowników, konsumentów, klientów) - "to nie my, to oni" -   amber gold - "głupi" ludzie bo chcieli złoto i dobre procenty poza systemem bankowym => no ktoś kontroluje i nadzoruje ten rynek za grube pieniądze (napewno nie Kowalski z Nowakami) - wypadki na drogach - podstawowa przyczyna NADMIERNA PRĘDKOŚĆ (wina Kowalskiego), a stan dróg, oznaczeń i całości => a nie nie To nie my- to oni i takich przykładów jest mnóstwo. NAIWNI I CHCIWI - pamiętaj ! Patrząc z drugiej strony aparat Pro Bankowy jest tak silny, że nawet legalne i zdrowo działające rozwiązania oferujące dobre zyski na dłuższą metę nie mają szans. (Świnię zawsze można podłożyć) Wracając do naszej bohaterki Iwonki - no cóż typowy przykład człowieka, który myślał że złapał Pana Boga za pięty. Jak się zarabiało - zarabiało nie kradło_ dobre pieniądze to świat stawał się coraz kolorowszy, a ludzie wokół coraz mniejsi no i zadziałała głupota, arogancja i brak pokory. O wiedzy i rozwoju świadomości to nawet szkoda wspominać. Efekt - WIDOCZNY.  Apel tylko do wszystkich nieujawnionych poszkodowanych - nie czajcie się, tylko zgłaszajcie. Jej już więcej nie zaszkodzicie, a wam będzie lżej pod serduchem. Może U skarbowy nie będzie się pytał skąd mieliście tą kasę. Patrząc na realia rynku i tak jest duże prawdopodobieństwo, że stracili byście te pieniądze. Ochoczych kieszeni na wasze pieniądze nie brakuje tych legalnych i nowozłodziejskich (niestety). Samemu się kradnie - w grupie wygrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na szczęście nie nabrałem się na ten wspaniały interes ,,SZYBKI ZYSK''(??) chociaż w powietrzu czuć było rozpylony przez panią K. powiew High-life'u i Holywood'u.Drogie i szybkie samochody ,szastanie pieniędzmi.Posiadanie paru klubów ,(Puławy Renoma,coś w Bełżycach rozgrzebane)itd. To zachęcało , kusiło i nabrała dużo ludzi na duże pieniądze , prawdopodobnie wielu z nich oszczędności całego życia. Nie bez znaczenia miał fakt, iż wiarygodność pani K. potwierdzały i jednocześnie uspokajały zajmowane stanowiska jej najbliższej rodziny. STRUŻE PRAWA!!! Ojciec ,policjant a następnie pracownik Sądu w Opolu Lub.- oskarżyciel. Mąż aktualnie policjant,- w Bełżycach (pozdrowienia dla pani komendant) Naczelnik Urzedu Skarbowego w Opolu  również z rodziny. Siostra ,albo szwagier ,również stróż prawa. z pewnością wszyscy czerpali zyski z procederu Iwony.Samochody wilje ,kombajny ,traktory. atc.   Nie jestem zwolnnikiem PISU ale w tej sytuacji chyba im się nie upiecze A Ojciec może być za "krótki", żeby sprawę zatuszować.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właścicielka Renomy w Puławach, brawo. Miała za co szastać, ściągać zespoły. Teraz powinna beknąć za żerowanie na niewinnych ludziach i ich dorobkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/iwona.kania.336?fref=ts ***s://***facebook.com/ewelina.gasak?fref=ufi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś łykał jak małpa kit, że można zarobić rocznie około 20 % na tych geszeftach to współczuję. Nawet złodzieje z AMBER GOLD kusili zyskiem max. 13 - 15 % rocznie. Przed chwilą w TOK FM była powtórka audycji "Twój problem, moja sprawa" gdzie wypowiadała się jedna z ofiar tej oszustki i mówiła, że straciła kilkadziesiąt tysięcy PLN skuszona właśnie zyskiem na poziomie 20 %. Odsłuchajcie te audycję w internecie. Naiwnych nie sieją ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden bank w Polsce nie daje więcej na lokacie NETTO (po odliczeniu podatku 19 %) niż 2 - max. 2,5 % rocznie. A tu jakaś wiejska kobiecina nabiera lekarzy, prawników, przedsiębiorców i inne grubsze ryby na setki tysięcy złotych. Przerobiła wszystkich jak cwaniaczek który naciaga ludzi na grę w 3 kubki na targu w Pierdziszewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***audycje.tokfm.pl/podcast/oferowala-polisy-i-lokaty-a-ludzie-tracili-pieniadze-szansa-na-zmiane-na-przejsciu-w-terespolu-cukrzyca-doroslych/43796
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden bank w Polsce nie daje więcej na lokacie NETTO (po odliczeniu podatku 19 %) niż 2 - max. 2,5 % rocznie. A tu jakaś wiejska kobiecina nabiera lekarzy, prawników, przedsiębiorców i inne grubsze ryby na setki tysięcy złotych. Przerobiła wszystkich jak cwaniaczek który naciaga ludzi na grę w 3 kubki na targu w Pierdziszewie. Nabiera, bo chciwość potrafi ludzi zaślepić, zwłaszcza lekarzy, prawników, przedsiębiorców i inne grube ryby. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******tokfm.pl/tokfm/7,102433,21029470,jestem-ostrozna-ale-dalam-sie-zwiesc-iwona-k-zaklada-fikcyjne.html   "- muszę przyznać, że iwona k. robiła bardzo dobre wrażenie, podchodziła psychologicznie, nie namawiała, nie była nachalna. wprost przeciwnie. mówiła: "musicie się państwo zastanowić, przemyśleć". dawała czas - opowiada pani ewa. przyznaje, że przekonała ją możliwość zarobku, tak jak innych wpłacających. - obiecywany zysk był duży, ale nie na tyle duży, by wzbudzić podejrzenie. nieco ponad 20 procent, dokładnie nie pamiętam."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie na ten drugi link była rozmowa w radio tok fm Lublin. Ponoć co dziennie zgłaszają sie do prokuratury w całej Polsce pokrzywdzeni. Jeden gość ponoć wpłacił jej 1mln.zł To już dużó ponad 4mln.zł Ponoć te grube ryby co wplacali jej na lokaty ponad 20% w skali roku byli księża lekarze i prawnicy. Ponoć nie wykluczone są kolejne zatrzymania w tej sprawie. Chyba Zbyszej Ź.....o się wziął za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jej mąż Łukasz K. ten co jest policjantem w Bełzycach pewnie też do pierdla pójdzie skoro nie wykluczone są kolejne zatrzymania z tego co prokuratura się wypowiaa, bo razem z nią brał w tym udział nic mu nie da, że rozpisywali majątek kradziony po całej rodzinie. Ponoć to piękne mieszkanie wybudowane na malinowszyźnie za kradzione pieniądze stoi na Łukasza K. ojca, który utrzymuje się jedynie z rolnictwa, ale żenada co za idjoci! Do pierdla ich wszystkich, żeby już wiecej nie żerowali na kradzionych pieniądzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...